کارواش نانو بخار

انواع کارواش نانو بخار: (steam nano carwash)

  • کارواش نانو بخار ایرانی
  • کارواش نانو بخار خارجی

کارواش نانو بخار ایرانی که در اصطلاح امروزی همان دیگ بخار می‎باشد. در ایران اصولا در کارگاهها ساخته می‎شود و 90 درصد این کارواش ها دارای استاندارد ایران حتی نمی‎باشند و البته شرکتی مثل زاگرس دارای تمامی استانداردهای ایران و اروپا می‎باشد و از لحاظ خدمات و گارانتی نیز جوابگو می‎باشند.

کارواش های بخار ایرانی و زاگرس تشکیل شده از دو نوع کارواش:

  • کارواش بخار سیار 
  • کارواش بخار ثابت

کارواش بخار سیار:

کارواش بخار سیار در دو نوع است کارواش بخارهای 100 لیتر و 150 لیتر زاگرس که مخصوص ماشین های وانت می‎باشد و به خاطر داشتن وزن کم ماشین وانت جوابگوی حمل این لوازم کارواش بخار را دارا هستند. 

کارواش بخار زاگرس سیار مخصوص ماشین نیسان که 250 لیتر و 450 لیتر می‎باشد که مخصوص ماشین های نیسان در ایران و در شرکت زاگرس ساخته می‎شود.

کارواش بخار سیار دارای مزایایی همچون شستشوی ماشین های سواری و سنگین در محل مشتری می‎باشند.

امروزه به دلیل نداشتن وقت کافی مشتریان و حجم ترافیکی بالا در شهرهای بزرگ اکثرا به صورت تلفنی و به صورت آپ با شرکت های خدماتی مخصوص کارواش نانو بخار تماس گرفته و دوست دارند در محل پارکینگ و یا در پارکینگ رستوران ها و یا در خیابان ماشین های خود را بشویند.

کارواشهای بخار ثابت:

اصولا به صورت ثابت در محل کارواش ها نصب شده و با توجه به درخواست مشتری ها در دو نوع کارواش بخار ثابت 510 و 550 و 700 لیتری و در تنوع انواع نازل ها سفارش گذاری خواهد شد که به صورت گازی  قابل سفارش گذاری هستند.

ما به خریداران و کسانی که میخواهند این شغل را به عنوان کار درآمد زا انتخاب کنند توصیه میکنیم که در نوع سیستم بخار ثابت و سیار حتما با کارشناسان این مجموعه یا با خریدارن قبلی مشاوره کرده تا متحمل خسارات نشوند.

در نوع انتخاب کارواش های بخار این خیلی مهم است که گول تبلیغات اینترنی و مجازی را نخورند چون شرکت های هستند که هیچ گونه استانداردی نداشته ولی برای جذب مشتریان تبلیغات وسیعی کرده و مطمئننا خود خریداران در انتها متحمل خساران خواهند شد.

مشخصات کارواش بخار و دیگ:

قطعات دیگ به دو دسته تقسیم می شود:

  1. قطعات مصرفی و برقی
  2. قسمت تحت فشار خود دیگ

قسمت اول تا یک سال در گارانتی شرکت زاگرس می‎باشد و درصورت بروز هرگونه مشکل رایگان به مدت 12 ماه از تاریخ راه اندازی دستگاه تعویض خواهد شد و در سالهای بعدی تا 10 سال شرکت موظف به تامین قطعات با اخذ هزینه های مربوطه خواهد شد.

قسمت دوم تا 36 ماه از تاریخ راه اندازی دستگاه تعویض خواهد شد و البته در صورت نصب و راه اندازی صحیح توسط پرسنل شرکت زاگرس و استفاده از دستگاه تصفیه آب تغذیه دیگ بخار تعمیرات به صورت رایگان با شرکت زاگرس خواهد آمد.

نمایش 1–12 از 16 نتیجه

Call Now Buttonمشاوره رایگان!