پولیشر چیست ؟ (what is Polisher)

پولیشر یا همان شستشوی دستی یا دستگاه فرچه دستی تشکیل شده از یک دسته برای گرفتن و انتقال نیرو به قسمت پایین دستگاه و کنترل دستگاه پولیش . پولیش بخاطر داشتن سرعت بالای گیربکس و موتور کنترل آن به سختی انجام میگیرد ، لذا برای استفاده از آن نیاز به تکنیک خاص دارد .

مزایای پلیشر چیست ؟ (what is Polisher Bennefits)

به دلیل داشتن دور بالای برس که دور آن بالای 160 دور در دقیقه میباشد کیفیت شستشو را بسیار بالا برده است و همچنین از پلیشر های تِک واش میتوان چند نوع استفاده بهینه کرد .
1- برای شستن فرش مورد استفاده قرار میگیرد چون دارای برس نرم میباشد .
2- برای شستن سطوح مورد استفاده قرار میگیرد چون دارای برس زبر میباشد و با آن پلیشر و برس زبر میتوان تمامی سطوح سنگی – بتنی – سرامیکی – موزاییکی را به راحتی شستشو داد بدون استهلاک شدن سریع برس .
3- برای واکس زدن سطوح شسته شده که در این مرحله بعد از شستشو سطوح از پد استفاده میگردد با ریختن واکس در داخل مخزن پلیشر و سرعت بالای پد زمین کاملا صیقلی و براق میگردد .

مزایای استفاده پلیشر در شستشو فرش چیست ؟

امروزه در ایران در قالیشویها بیشتر از دستگاه پلیشر دستی و سنتی و یا شلاق زن استفاده می کنند که نواقص زیادی دارند این دستگاه ها که اولا فرش را پاره کرده و سرعت عمل پایین این پلیشر یا شلاق زن باعث خستگی اپراتور می گردد .
و کیفیت تمیز کنندگی این پلیشر های دستی در ایران و کارگاهی بسیار پایین است لذا برای بالا بردن کیفیت شستشو و صرفه جویی در زمان و عدم خستگی اپراتور ما به شما پلیشرهای خارجی بخصوص ترکیه را پیشنهاد میکنیم که پلیشر TECWASH بهترین گزینه میباشد .
و از مهمترین مزایای این دستگاه پولیشر داشتن مخزن آب و شامپو می باشد که شیر تنظیم کننده دارد و صرفه جویی در شامپو فرش یا واکس شامپو زمین شوی میکند .

مشاهده همه 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

اسکرابر (پولیشر) کارچر مدل BDS 43/180 C ADV

۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

برس پولیشر مدل (450A-(45cm

قیمت: لطفا تماس بگیرید

پد پولیشر و اسکرابر با اندازه ی متوسط

قیمت: لطفا تماس بگیرید

پد زبر پولیشر و دستگاه اسکرابر

قیمت: لطفا تماس بگیرید

پولیشر دو برسه مدل DURASHINE 13

۶۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پولیشر فانتوم مدل 1800P

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

پولیشر کلین وک مدل SC42

۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پولیشر کلین وک مدل SC43

۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پولیشر کلین وک مدل SC43D

۴۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پولیشر مدل DURASHINE 13

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پولیشر پله شوی عیسی-مدل 350B

قیمت: لطفا تماس بگیرید

کف شوی و فرش شوی آنا مدل G838

۱۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان